ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
62متر،فول،خوش نقشه،شهرک سینا
62متر،فول،خوش نقشه،شهرک سینا
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
62
ساخت
1391
اتاق
1
قیمت کل
3٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬806٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✨﷽✨
〽️املاک رضایی〽️
✔️بالاترین سرعت در خرید،فروش،رهن،اجاره
♦️مشخصات ملک:
⚜️آپارتمان 62متر
⚜️یک خواب
⚜️دارای آسانسور،پارکینگ،انباری
⚜️تراس دار
⚜️نورگیر
⚜️470 در رهن مستاجر
⚜️واقع در بهترین لوکیشن منطقه
⚜️دسترسی سریع به ایستگاه اتوبوس،سوپر مارکت،فروشگاه زنجیره ای،داروخانه شبانه روزی،مدرسه و...
_____________________________________
⭕️مشاورین ما آماده همکاری با مالکین برای خرید،فروش،رهن،اجاره و مشارکت ملک های شما هستن
⭕️واحد نوساز با امکانات روز ساختمان لاکچری
⭕️واحد های نقلی منطقه را از ما بخواهید
⭕️قابلیت گرفتن هرگونه وام از طرف ما
⭕️دارای مجوز رسمی از اتحادیه
⭕️با بیش از 20 سال سابقه کار درمنطقه
⭕️پاسخگوی از 9 صبح تا 12 شب
⭕️مشاوره رایگان برای تمامی امور ملکی
⭕️از صفر تا صد معامله را در کنار شما هستیم
⭕️برای اطلاعات بیشتر کافیست تماس بگیرید
⭕️مشاور شما در منطقه: حشمتیان
✅لوکیشن دفتر:
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.