تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر نوساز کلید نخورده سازمان برنامه

62متر نوساز کلید نخورده سازمان برنامه

2 هفته پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
62
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏282,258,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
به تعداد انگشتان دست ریز متراژ روبه آفتاب

62متر جشنواره نور و نقشه

تک خواب مربع خواب مستر

تمام متریال وارداتی برند شیک

نما مشاعات به شدت قوی چشمگیر

این آپارتمان مناسب خریدارنی که حداقل 1ماه کف بازار گشتن نتونستن واحد دلخواهشون پیذا کن ..... ایستگاه رویاهتون همین واحد

کارشناس تخصصی فروش آپارتمان / پاشا