تائید
فروش مسکونیآپارتمان62متر2خواب/فول دیزاین/غرق نور/کم واحد/فردوس

62متر2خواب/فول دیزاین/غرق نور/کم واحد/فردوس

7 ساعت پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
62
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏183,870,000 تومان
طبقه
همکف
آپارتمان 62متر 2خواب
فول بازسازی
بازسازی صفر تا صد
بهترین طبقه
کم واحد
کلا 10 واحد

دسترسی عالی به اتوبان های اطراف

واقع در بهترین، گرانترین و دنج ترین فرعی فردوس!
بهترین فرصت برای خرید و سرمایه گذاری!
سند تک برگ، آماده محضر!
گروه بزرگ املاک پالادیوم. ( خانم قادری )