ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
63 متر ، 2 خواب ، فول امکانات ، امروز
63 متر ، 2 خواب ، فول امکانات ، امروز
3 روز پیش در وحیدیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
63
ساخت
1390
قیمت کل
10,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
171,269,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام
☑️63 متر
☑️سالن مربع
☑️اتاق تخت خور
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
✔️ امکانات
▪️مشاعات تمیز▪️گذر عالی▪️کف سرامیک
▪️کابینت های های گلس ▪️پارکینگ غیر مزاحم ▪️تراس دار ▪️بدون 1سانت پرتی
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
شرایط پرداخت عالی
رهن 1/200 میلیاردی
وام 1/280 میلیونی زوجین
با 8/300 نقدینگی !!!!!!!!!!!!!!
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
☑️مالک فروشنده واقعی
☑️سند تکبرگ آماده انتقال
⬛️/10/790/000/000 تومان
سپهر : ☎️ **** *** ****
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت