تائید
فروش مسکونیآپارتمان63 متر 2 خواب فول مشاعات

63 متر 2 خواب فول مشاعات

7 ساعت پیش در سلسبیل

متراژ
63
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,269,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️ آپارتمانی زیبا در بهترین لوکیشن کمیل⚜️

✨️آخرین بازدید شما که دنبال واحدی زیبا با تمامی امکانات میگردید✨️

⭐️ 2 خواب بزرگ
⭐️800 رهن مستاجر تا برج 8

⚜️املاک بزرگ فرتاک ⚜️