ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
63 متر تک واحدی با آسانسور شیک
63 متر تک واحدی با آسانسور شیک
1 روز پیش در افسریه جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
63
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
7,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
125,396,000 تومان
طبقه
4
⚜️مشخصات ملک⚜️
✅️4 طبقه تکواحدی
✅️متراژ:63
✅️طبقه:چهارم
✅️خوش نقشه بدون پرتی
✅️2 خواب استاندارد یک خواب مستر
✅️کابینت های گلس درجه یک
✅️گاز رومیزی و هود
✅️پکیج
✅️سرویس ایرانی فرنگی
✅️بالکن
⚠️تخفیف ویژه و واقعی فقط پای معامله⚠️
⚜️فایل شخصی املاک ⚜️
اگر به دنبال سکونت در یک ملک بدون عیب و نقص، با امکانات عالی و قیمتی منصفانه هستید، این همان فرصت طلایی است که نباید از دست دهید.
فقط با یک تماس، بازدید ملک خود را قطعی کنید.
⚜️ میزبان و مشاور امین شما: لطیفی
☎️ جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، هم اکنون با ما تماس بگیرید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت