تائید
فروش مسکونیآپارتمان63 متر / سند دار / دسترسی به شاخه اصلی

63 متر / سند دار / دسترسی به شاخه اصلی

1 هفته پیش در طالقانی

متراژ
63
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,470,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,079,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
63 متر تک خوابه سند دار در فردیس
پارکینگ و انباری قید شده در سند تک برگ

شخصی ساز و کم واحد (6 واحدی)
واحد رو به نما نورگیر عالی
مشاعات تمیز و مثال زدنی

بسیار خوش نقشه بدون پرتی
بازسازی شده بدون یک ریال هزینه اضافی

دارای قدرالسهم چشمگیر از زمین (سرمایه گذاری آینده دار)
دسترسی عالی به همه امکانات فردیس و شاخه اصلی

✅️ تخلیه و آماده سکونت
✅️ فروشنده واقعی و منعطف
✅️ اولویت خرید با اولین تماس گیرنده

(املاکی های محترم پر روزی باشید همکار هستیم لطفا تماس نگیرید)