تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر 1خواب میدان سبلان

63متر 1خواب میدان سبلان

1 هفته پیش در وحیدیه

متراژ
63
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏11,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏177,777,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
کلید نخورده
1خواب
آسانسور
پارکینگ
روبه افتاب

سرویس.فرنگی ایرانی
خوش ساخت
بدون پرتی
دیزل شارژ.برقی اضطراری