تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر 2خواب / روبه نما* فول دیزاین / سند تک برگ

63متر 2خواب / روبه نما* فول دیزاین / سند تک برگ

2 روز پیش در سازمان آب

متراژ
63
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,080,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,634,000 تومان
طبقه
1
⭕️ شهر اندیشه ، انتخاب هوشمندانه برای کسانی است که به رشد سرمایه در کنار خرید ملک فکر می کنند.
موقعیت رو به رشد، قیمت منطقی تر و تقاضای بالا، این منطقه را به گزینه ای قابل بررسی تبدیل کرده است.

⭕️ کد فایل: 10054

مشخصات ملک:

✔️ 63متر ، 2خواب
✔️ طبقه اول ، روبه نما
✔️ نما تراورتن ، سال ساخت 1400
✔️ پارکینگ ، انباری و بالکن
✔️ پکیج و رادیاتور ، کابینت هایگلس
✔️ مایکروفر ، هود و گازرومیزی
✔️ فول بازسازی و دیزاین
✔️ سند تک برگ

⭕️ شرایط پرداخت:
✔️ نقدینگی درج شده + وام و رهن

⭕️ از تنظیم مبایعه نامه تا تحویل کلید، تمامی مراحل خرید و امور وام و رهن توسط مجموعه ما انجام می شود.

‍ کارشناس فروش: عماد ذوالجلالی

☎️ ساعت پاسخگویی 8صبح تا 12 شب
بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل