تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر تک واحد 2خواب همکف تاپ لوکیشن قاب میدان

63متر تک واحد 2خواب همکف تاپ لوکیشن قاب میدان

4 ساعت پیش در هفت حوض

متراژ
63
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏15,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏241,269,000 تومان
طبقه
همکف
با درود
* خوش نقشه غرق نور
* ویو میدان 75 و خیابان مهرانپور
باتشکر از دیوار