تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر /تکواحدی /فول امکانات /بالای آذربایجان

63متر /تکواحدی /فول امکانات /بالای آذربایجان

3 روز پیش در سلسبیل شمالی

متراژ
63
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏12,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏194,444,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
♦️املاک بزرگ سناتور♦️

لوکیشن :: بالای آذربایجان

✅مناسب کسانیکه لوکیشن امضای شخصیتشان هست✅

⭕امکانات ملک⭕

✅پارکینگ سندی
✅آسانسور
✅انباری
✅بالکن کاربردی

⭕مشخصات ملک⭕

✅63متر /1خوابه
✅4طبقه /1واحدی
✅طبقه /2

⚜️سند تکبرگ آماده انتقال
⚜️تکواحدی با لوکیشنی عالی از نظر دسترسی
⚜️خوش نقشه
⚜️متریال عالی
⚜️لوکیشن بینظیر دسترسی به شاه راه پایتخت(آزادی)کمتر از 5دقیقه
⚜️خواب با ابعاد استاندار
⚜️مشاعات سنگ وتمیز
⚜️ساختمانی آرام با محلیتی آرام

قابلیت رهن به مبلغ 1/200 رهن کامل در صورت نیاز

قابلیت اخذ هرگونه وام مسکن

پارکینگ طبق عرف منطقه جداگانه محاسبه میشود

♦️کارشناس حرفه ای منطقه
مهندس مهران
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ سناتور با ۲شعبه فعال