تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر دوخواب /سنددار /روبه آفتاب/ دهکده تفریحی

63متر دوخواب /سنددار /روبه آفتاب/ دهکده تفریحی

2 هفته پیش در باغستان

متراژ
63
ساخت
1393
قیمت کل
‏5,430,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,190,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
⭐⭐املاک کادوس ⭐⭐

⭐دلایل پیشنهاد این فایل؛

✅سند تک برگ
✅جنوبی روبه آفتاب
✅بهترین کوچه منطقه
✅بازسازی کامل
✅مبلغ 600 میلیون در رهن
✅اخذ وام تا 1200

و ...

✅دفتر املاک کادوس ؛ با بیش از 8 سال سابقه درخشان در مشاوره و خدمت رسانی به متقاضیان گرامی در منطقه 6 و 7 کرج

⭐کارشناس ؛ قنبری