تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر پکیج رادیاتور سند تک برگ

63متر پکیج رادیاتور سند تک برگ

11 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
63
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,095,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
الهی به امید تو

مشاور شما:خانم فرزین

پاسخگویی 24ساعته حتی ایام تعطیل

مشخصات ملک
63متر
دوخواب
طبقه سوم
پارکینگ سندی
روبه نما

✅بهترین زمان برای شروع سرمایه گذاری در ملک همین امروز است.

✅برای دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی بازدید لطفا تماس بگیرید.

✅دپارتمان بزرگ دیاکو امضاء لوکس ترین انتخاب شما