تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متر/یک خوابه/فول/کارون هاشمی

63متر/یک خوابه/فول/کارون هاشمی

17 ساعت پیش در جیحون

متراژ
63
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
‏12,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏192,063,000 تومان
طبقه
2
✨✨✨مسکن بزرگ درویش✨✨✨

✅آپارتمان درخور تحسین
✅تک خواب
✅سالن بزرگ
✅پارکینگ
✅انباری
✅بالکن
✅طبقه2
✅5طبقه2واحدی
✅سال ساخت1398

❎❎❎کارگزار:شهرام❎❎❎