تائید
فروش مسکونیآپارتمان63متری ارزشمند/ارومیه بین خوش و رودکی

63متری ارزشمند/ارومیه بین خوش و رودکی

2 روز پیش در سلسبیل شمالی

متراژ
63
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏12,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏195,238,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش 63 متری 1خواب
خوش نقشه / بدون پرتی
سرویس ها مجزا
آسانسور انباری
مشاعات تمیز
بدون خرج
قابلیت رهن تا 1،300 میلیارد
دسترسی آسان به مراکز خرید
فروشنده واقعی
بازدید = خرید
پرداختی 1هفته ای = تخفیف خوب
---------------------
اطلاعات بیشتر تماس
فتحی.