تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متر/ 2 خواب/ کم واحد /هوم افیس / فردوس

64 متر/ 2 خواب/ کم واحد /هوم افیس / فردوس

3 ساعت پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
64
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏159,375,000 تومان
طبقه
همکف
❌معدود واحد های باقی مانده در این رنج قیمتی در
منطقه 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❌❌❌❌❌

⏫64 متر ________________⏫(2 خواب بزرگ)
⏫سالن خوش چیدمان
⏫اشپزخانه ایده ال
⏫واحد بازسازی شده بدون ریالی هزینه
⏫تخلیه اماده سکونت یا در صورت نیاز رهن و اجاره

⏫لوکیشنی عالی با بهترین دسترسی ها

✅9200 نقد از شما و
یک میلیارد رهن از ما✅✅✅✅✅✅

این واحد همچنین برا هوم افیس ،مزون ،سالن زیبایی هم مناسب می باشد

گروه املاک پالادیوم»»»»»»»
«مرجع تخصصی فایل های فروش ریز متراژ با مشاورین مجرب »»»»»»»»

مشاور شما
لیدا شمس