تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متر دو خواب پارکینگ انباری

64 متر دو خواب پارکینگ انباری

2 هفته پیش در شهرک راه آهن

متراژ
64
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,187,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️عرض سلام و احترام⚜️
⚜️دفتر مشاورین املاک آفتاب⚜️

✔️آپارتمان واقع در راه اهن

✔️ 64 متر ✔️2 خواب
✔️ طبقه سوم
✔️4 واحدی
✔️روبه نما
✔️پارکینگ
✔️انباری
✔️سند تک برگ
✔️لوکیشن دنج
✔️قیمت کل و تمام شده ملک در آگهی درج شده است

✨واحد با تمام امکانات
✨نما سنگ
✨مشاعات تمام سنگ و طرح

مشاور ملکی : ایرج بیگی

☎️برای خرید یا فروش یا معاوضه ملک های مختلف ( اعم از آپارتمان ٫ ویلایی ٫ملک کلنگی ٫زمین ٫ تجاری ٫باغ و باغچه ) تماس بگیرید

⏰ ساعت تماس: 10 صبح تا 9 شب

✅با مجوز رسمی از اتحادیه صنف املاک شهر جدید اندیشه