تائید

64 متر زیر بنا ویلایی

1 هفته پیش در اصفهانی‌ها

متراژ
64
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,312,000 تومان
طبقه
همکف
سلام
لطفا توضیحات رو بخونین بعد تماس بگیرین
ملک نزدیک بیمارستان کمالی و 4 راه طالقانی واقع در کوچه منتظری، یک کوچه پایینتر از خیابان کمالی
راه جدا
زمین 126 متر کلا 3 واحد، زیر زمین و همکف این ملک هست، طبقه بالا و یک تجاری در خیابان کمالی.
32 متر همکف
32 متر زیر زمین که دوبلکس شده با همکف میباشد که مزیت خوبی حساب میشه.
همکف سالن و آشپزخانه، زیر زمین: سرویسها و یک اتاق و انباری و کمد.
برق اختصاصی، آب 2 و گاز 3 واحدی.
پمپ و منبع آب 1000 لیتری اختصاصی.
کف پارکت، زیرزمین کف سرامیک، سقف بلند
خانه بتازگی بازسازی شده
دارای حیاط مشاع ماشین رو که چمن مصنوعی شده.
مناسب پزشکان، وکلا، سالن های آرایشی و مراکز آموزشی، خدماتی، فرهنگی و ...
معاوضه با واحد ویلایی یا آپارتمان در محله های چهارصد دستگاه ، ولیعصر، اصفهانیها، جهانشهر، اتحاد، کارمندان شمالی یا جنوبی، و مناطق خوب کرج، اختلاف تا حدودی قابل پرداخت میباشد.
در صورت در دسترس نبودن شماره، چت پیام بدین.
بازدید روزهای 5 شنبه و جمعه.
با تشکر