تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا64 متر زیر بنا، ویلایی

64 متر زیر بنا، ویلایی

1 هفته پیش در اصفهانی‌ها

متراژ
64
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
126
قیمت کل
‏5,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,682,000 تومان
لطفا توضیحات رو بخونین بعد تماس بگیرین
ملک نزدیک بیمارستان کمالی و 4 راه طالقانی واقع در کوچه منتظری، یک کوچه پایینتر از خیابان کمالی
راه جدا
زمین 126 متر کلا 3 واحد، زیر زمین و همکف این ملک هست، طبقه بالا و یک تجاری در خیابان کمالی.
32 متر همکف
32 متر زیر زمین که دوبلکس شده با همکف میباشد که مزیت خوبی حساب میشه.
همکف سالن و آشپزخانه، زیر زمین: سرویسها و یک اتاق و انباری و کمد.
برق اختصاصی، آب 2 و گاز 3 واحدی.
پمپ و منبع آب 1000 لیتری اختصاصی.
کف پارکت، زیرزمین کف سرامیک، سقف بلند
خانه بتازگی بازسازی شده
دارای حیاط مشاع ماشین رو که چمن مصنوعی شده.
مناسب مصارف مسکونی و اداری پزشکان، وکلا، سالن های آرایشی و مراکز آموزشی، خدماتی، فرهنگی و ...
معاوضه با واحد ویلایی یا آپارتمان در محله های چهارصد دستگاه ، ولیعصر، اصفهانیها، جهانشهر، اتحاد، کارمندان شمالی یا جنوبی، و مناطق خوب کرج، اختلاف تا حدودی قابل پرداخت میباشد.
در صورت در دسترس نبودن شماره، چت پیام بدین.
بازدید روزهای 5 شنبه و جمعه.
با تشکر