تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متر / فول امکانات / شهرک صادقیه

64 متر / فول امکانات / شهرک صادقیه

2 هفته پیش در شهرک صادقیه

متراژ
64
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
‏4,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,656,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
■به نام خدا■
○●املاک بزرگ برتر●○

✔️️نقدینگی لازم برای خرید این ملک 2.7 میلیارد✔️
◽️670 میلیون قابلیت رهن که بعهده املاک می باشد▫️

☑️وام مسکن☑️
✅️️صفر تا صد کار وام مسکن بر عهده تیم ما 20 روزه برای شما بدوم نیاز به ▫️ضامن▫️گرفته میشود️

✔️قابلیت دریافت وام 1280 زوجین
✔️قابلیت دریافت وام 780 انفرادی

✅️پکیج و شوفاژ
✅️نقاشی شده و بدون هزینه
✅️اتاق خواب مستر و تخت دونفره
✅️سالن پذیرایی پرده خور آشپز خانه پرده خور
《لوکیشن شهرک صادقیه》

《{مشاور تخصصی منطقه خانم کشوری}》