تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متر متر دهقان نیرو هوایی

64 متر متر دهقان نیرو هوایی

4 ساعت پیش در نیرو هوایی

متراژ
64
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏164,062,000 تومان
طبقه
1
از نظر موقعیت ملک محله نیروهوایی {دهقان} - کوچه دوم (تبریزی) دسترسی دو دقیقه ای به مترو نبرد و مراکز خرید میباشد. واحد مربوطه تک واحدی، شمالی حیاط دار و طبقه اول سندی، دوم رویتی میباشد. دارای پکیج، نما سنگ ، کف سنگ انباری سندی و دسترسی به راه پله ها راحت و ارگونومی می باشد. بالکن دارد // نور گیر داره زیاد همسایه ها آروم و همگی مالک هستن. سند تک برگ و دارای پایان کار و یک میلیارد تومن در رهن خونه میباشد.. با مبلغ 9،500،000،000 تومان صاحبخانه شوید