تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متر/ نوساز /خوش نقشه و دلباز

64 متر/ نوساز /خوش نقشه و دلباز

6 روز پیش در دانشگاه شریف

متراژ
64
ساخت
1404
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏203,906,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هوالرزاق

مشاور امور ملکی :
سید علی موسوی
ـ
اعتبار این آگهی 48 ساعت
بدون مشابه در منطقه
خوش نقشه بدون یک سانت پرتی
متریال فراتر از منطقه
دسترسی آسان به مترو
دسترسی عالی به مراکز رفاهی

یک میلیاردو چهارصد و پنجاه میلیون در رهن مستاجر میباشد که از مبلغ کل کسر شده است

مبلغ پانصد میلیون بابت سند تا برج 6 از قیمت کل کسر شده است .نقدینگی شما
13/050/000/000 فقط

املاک اویم
دریان نو، خیابان مسعود سروش پلاک 38