تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متر کلید نخورده 1 خواب ولیعصر ورداورد

64 متر کلید نخورده 1 خواب ولیعصر ورداورد

1 هفته پیش در وردآورد

متراژ
64
ساخت
1403
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
✅64 متر نوساز در ورداورد ولیعصر بافت جدید
✅کامل تجهیز میشود ( کابینت پکیج شیرالات....)
✅1 خواب با تراس کاربردی
✅طبقه 3 از 6
✅پارکینگ اسانسور
✅سند تابستان 405 اماده میشود
✅5 درصد برای سند ( 416 میلیون تومان)
✅تا 750 الی 800 میلیون تومان رهن

‼️املاک قمی‼️
صنعتی و مسکونی
‼️قدیمی ترین مشاور املاک در منطقه‼️
❌تاسیس 1373❌
‏‎✅فایلینگ قوی در منطقه
‏‎⬅️متراژهای مختلف موجود میباشد➡️
‏‎☑گران نخریدمستقیم با مالک☑

‏‎⬅️((((( املاک صنعتی و مسکونی قمی )))))➡️
‏‎✴**با 40 سال سابقه درخشان در منطقه**✴
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک قمی صنعتی و مسکونی در ۲ شعبه