تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متر یک خواب/ تک واحدی

64 متر یک خواب/ تک واحدی

3 روز پیش در قیام

متراژ
64
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,437,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
به نام خدای یکتا

فروش 64 متری یک خواب
4 طبقه تک واحدی

آریازاده