تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متری نقلی 2 خواب نوساز گلشهر تاپ لوکیشن

64 متری نقلی 2 خواب نوساز گلشهر تاپ لوکیشن

4 روز پیش در گلشهر

متراژ
64
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,830,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏137,968,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️املاک آینده کارشناس میلاد یگانه✅️
فرصتی استثنایی برای خرید در یکی از مدرن ترین پروژه های منطقه گلشهر!

این واحد با متراژ 64 متر، به دلیل سال ساخت بسیار بالا (1404) و وضعیت «تخلیه»، انتخابی ایده آل برای کسانی است که می خواهند بدون دردسرِ ساخت وساز، بلافاصله اسباب کشی کنند.

✅ ویژگی های برجسته این واحد:
• وضعیت: کاملاً تخلیه و آماده سکونت
• ساخت: 1404 (بسیار نوساز)
• طبقه: طبقه 3 از 5 طبقه (موقعیت طبقه عالی)
• امکانات رفاهی: آسانسور، پارکینگ اختصاصی، انباری، بالکن، درب ضد سرقت، پنجره دو جداره و آیفون تصویری.
• نمای ساختمان: سنگ مدرن و باکیفیت

موقعیت: گلشهر، کرج (دسترسی بسیار عالی به تمام مراکز)
وضعیت سند: سند شخصی و تک برگ (10 در صد بابت تنظیم سند از مبلغ کسر میگردد )