تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی640متر ویلا قلعه سفید برق شخصی مناسب

640متر ویلا قلعه سفید برق شخصی مناسب

2 هفته پیش در باغ زرشک

قیمت کل
‏4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,343,000 تومان
✅️بانک اطلاعات املاک
خرید و فروش آسان راحت بصرفه و مطمئن بدون اتلاف وقت و انرژی با املاک رسمی و معتبر
.
.
باغ ویلا متراژ 640 متر واقع در قلعه سفید
محوطه پارک چند خودرو
ساختمان و باغ روحیه دار
شیک دنج امنیت فوقالعاده محیط خانواده
دارای برق شخصی کنتور
دارای سهمیه آب چاه کشاورزی بعلاوه سهمیه آب از رودخانه زاینده رود
.
✅️خرید و فروش تخصصی انواع باغ و ویلا در ابعاد و متراژهای مختلف باتوجه به هر سلیقه و توان خریدی
مشاوراملاک ⭐️عمارت طلایی⭐️