تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی640مترزمین بااقساط8ماهه/ویودریا/دیواربلند

640مترزمین بااقساط8ماهه/ویودریا/دیواربلند

1 هفته پیش در سپاهان‌شهر

قیمت کل
‏400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏625,000 تومان
فروش اقساطی زمین ساحلی با پرداخت 8ماهه

بهتر از این شرایط نداریم نگرد دنبالش

پیش پرداخت : 400/000/000میلیون الباقی در 8 قسط

مشخصات زمین:
قطعه بندی شده در متراژهای متفاوت
دارای حق مالکیت
دسترسی آسان به لاهیجان رشت بندانزلی
متراژ 640 متر
❌❌به صورت دو قطعه 320متری قابل تفکیک میباشد❌❌

جامع ترین فایلینگ فروش زمین در منطقه
خرید مستقیم از مالک ( مجموعه پردیس )

عضو اتحادیه املاک کشور با صدور کد رهگیری معتبر
تاییدیه و مهر از شورای شهر چاف وچمخاله
ثبت سیماک مهندسی و نقشه utm به نام خریدار

با احترام پاسخگوی شما عزیزان هستم

آدرس دفتر : چاف ـ بلوار کاسپین ـ املاک بزرگ پردیس