تائید
فروش مسکونیآپارتمان645متردر 5طبقه سعادت آباد

645متردر 5طبقه سعادت آباد

2 روز پیش در سعادت‌آباد

متراژ
645
ساخت
1395
اتاق
+4
قیمت کل
‏332,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏514,728,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
ساختمان 5طبقه تک واحدی 4طبقه 131متری ویک طبقه 121 متری و120مترسالن کجا فروشی