ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
64متر 1خواب فول بهترین لوکیشن
64متر 1خواب فول بهترین لوکیشن
18 ساعت پیش در نارمک جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
64
ساخت
1403
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
12,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
190,625,000 تومان
طبقه
5
تیم تخصصی و جوان املاک همراه
همراه امن سرمایه شما
64متر
1خواب
طبقه 5
2واحدی
بازدید=خرید
املاک همراه با گلچینی از بهترین فایل های منطقه
مشاور امور ملکی شما عبدالهی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت