تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر/2خواب/فول امکانات/8ساله/زیر قیمت

64متر/2خواب/فول امکانات/8ساله/زیر قیمت

16 ساعت پیش در جی

متراژ
64
ساخت
1397
قیمت کل
‏6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,687,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق
زیر قیمت منطقه مناسب سکونت و سرمایه گذاری
فروشنده صد در صد

✅64متر
✅2خواب
✅4 تا 3 واحدی
✅طبقه اول
✅8 سال ساخت

امکانات
پارکینگ سندی غیر مزاحم
آسانسور
انباری
بالکن

نور و نقشه بی نظیر سالن پرده خور کف پارکت بدون دیوار مشترک بدون حتی یک مشابه

لوکیشن: سبحانی خیابان عظیمی ملک دوکله

مبلغ 550 ماهی 5 تا برج 4 در اختیار مستاجر میباشد
قیمت: 6/700
پارکینگ طبق عرف محاسبه میگردد

کارشناس فروش :کریمی نژاد