تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر تک خواب+صفادشت+750 میلیون آورده

64متر تک خواب+صفادشت+750 میلیون آورده

1 هفته پیش در فاز 1

متراژ
64
ساخت
1396
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,718,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️⚜️⚜️مسکن بزرگ مدیران ⚜️⚜️⚜️

فروش آپارتمان سنددار در مارلیک ، فردیس و صفادشت با شرایط ویژه وام دار

✅ سند تک برگ رسمی
✅ وام بانکی به نام خریدار (قابل انتقال)
✅ اقساط بلندمدت با سود پایین
✅ قیمت مناسب و پایین تر از منطقه صفادشت
✅ واقع در بهترین نقطه ی
✅ دسترسی عالی به خیابان اصلی، مراکز خرید، مدرسه و وسایل حمل ونقل
✅ محیطی آرام و خانوادگی

متراژ: 64 متر
تعداد خواب: 1
طبقه: 3
قیمت کل: 2,130 میلیون تومان
پیش پرداخت: 750 میلیون
رهن :350 میلیون
وام بانکی گرفته شده:1,280 میلیون

♦️تمام مراحل اخذ وام بانکی و رهن به عهده دفتر املاک مدیران می باشد ♦️

فرصت محدود ‼️
تماس بگیرید برای بازدید و اطلاعات بیشتر

مشاور و امین شما : رضا جوادی

آدرس دفتر املاک مدیران:
مارلیک بلوار هفت تیر خیابان شقایق جنب بانک مسکن روبروی پاساژ امیر