تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر دوخواب چهارطبقه تکواحدی طبقه اول فول

64متر دوخواب چهارطبقه تکواحدی طبقه اول فول

7 ساعت پیش در هاشمی

متراژ
65
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏9,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏149,230,000 تومان
طبقه
1
هلدینگ بزرگ سام

♦️ *با 2 شعبه و حدود 300 مشاور پیگیر خرید شما عزیزان هستیم*♦️
⏏️کد

✅ 65متری
✅ 2خواب
✅چهار طبقه تک واحدی
✅ طبقه اول

فول امکانات:
✅طبقه اول
✅پارکینگ سندی(غیرمزاحم)
✅انباری / بالکن

✔️سال ساخت: 1395

آدرس : مرتضوی بعد جیحون

نقشه بی نظیر بی ایراد
سالن پرده خور
سرویس جدا مخفی

2خواب بزرگ جفت خوابا تخت دو نفره خور

قیمت : 9/700
مالک فروشنده صد در صد
الان دیگه فول تا ده تومن نیست
45متری میدن 9 ونیم

کارشناس فروش : سپنتا