تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر دیزاین شده/طبقه اول/2خواب/تراورتن

64متر دیزاین شده/طبقه اول/2خواب/تراورتن

6 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
64
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,625,000 تومان
طبقه
1
✳️به نام ایزد✳️

✨دپارتمان ماه مِلک✨

✅فرصت سرمایه گذاری✅

️64متر دیزاین تمام
️طبقه اول
️دو خواب
️تیوی وال
️گاز رومیزی
️نما تراورتن
️نور پردازی عالی
️بالکن

--برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ملکی همین حالا تماس بگیرید --

مشاور ملکی شما:غزالی