تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر طوقانی/فول امکانات/دریای نور/قابل تهاتر

64متر طوقانی/فول امکانات/دریای نور/قابل تهاتر

18 ساعت پیش در جنت‌آباد مرکزی

متراژ
64
ساخت
1389
اتاق
1
قیمت کل
‏14,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏232,500,000 تومان
طبقه
4
بدون مشابه و حدقل 30٪ زیر قیمت
_اگهی کاملا واقعی ، بدون کسر قیمت

این یک اگهی نیست، یک فرصت است

64متر 1 خواب بزرگ مستر کـاربـردی

(فول امکانات)پارکینگ+اسانسور+انباری

بالـکن بزرگ کـاربردی رو به آفتاب

سالن مربعی و سراسر پرده خور رو به آفتاب

نما تراورتن و مشاعات بسیار تمیز و مجهز

مهندسی نقشه کشی حرفه ای و بدون پرتی

✅فرصتی برای سکونت و سرمایه گذاری

✅سند اماده و تک برگ شخصی

در دنج ترین کوچه و لوکیشن منطقه 5
راحترین دسترسی ها به اتوبانها مترو و اتوبوس

همین الان برای بازدید با من تماس بگیرید

خانم قائدی