تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر2خواب/فول بازسازی/همکف/غرق نور/فردوس

64متر2خواب/فول بازسازی/همکف/غرق نور/فردوس

2 ساعت پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
64
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏10,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏161,718,000 تومان
طبقه
همکف
آپارتمان 64متر 2 خواب
فول بازسازی
بهترین طبقه
کم واحد
کلا 11 واحد

سالن پرده خور
نورگیر عالی از شمال و جنوب
غرق در نور آفتاب
نقشه عالی بدون پرتی
بازسازی صفر تا صد
بهترین متریال روز دنیا

واقع در بهترین، گران ترین و دنج ترین فرعی فردوس!
بهترین فرصت برای سکونت یا سرمایه گذاری!
آپارتمان تخلیه!
سند تک برگ، آماده محضر!
گروه بزرگ املاک پالادیوم. ( خانم قادری )