تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر2خواب/نوساز فول/نوفل لوشاتو /سالن پرده خور

64متر2خواب/نوساز فول/نوفل لوشاتو /سالن پرده خور

2 هفته پیش در فردوسی

متراژ
64
ساخت
1402
قیمت کل
‏11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏179,687,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
«بنام خدا»
“املاک بزرگ آرمین”

64متر/ دوخواب بزرگ
آسانسور انباری بالکن
پارکینگ سندی غیر مزاحم(قیمت طبق عرف)

خوش نقشه و بدون پرتی
سالن پرده خور و غرق نور
تا 1/5 میلیارد رهن می رود (به عهده املاک)
مالک فروشنده واقعی

⛔️بالاتر از نوفل لوشاتو
⚖️مشاور و امین شما: میلاد