تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متری*پایان جستجو*غرق نور

64متری*پایان جستجو*غرق نور

1 روز پیش در فاز 1

متراژ
64
ساخت
1400
قیمت کل
‏4,930,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,031,000 تومان
طبقه
2
❌❌❌به قیمت رسیده❌❌❌

❗️چگینی هستم مشاور و همراه شما تا تنظیم سند❗️

64متر خوش نقشه
روبنما روبه آفتاب
پارکینگ بدون چرخش
لوکیشن بی نظیر دسترسی عالی
ساختمان کم واحد

❌❌❌زیر قیمت باشه, با این دیزاین باشه و این شرایط عالی مگه داریم❌❌❌

☎️همین الان تماس بکیرید تا کامل تر راجب این واحد خفن حرف بزنیم و اکر سلیقه بهتر از این واحد داشتید واحد های بهتر رو بهتون معرفی کنیم☎️