تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر / بدون مشابه در منطقه/ نقشه بی نظیر

65 متر / بدون مشابه در منطقه/ نقشه بی نظیر

6 روز پیش در شهرآرا

متراژ
65
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
‏21,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏326,153,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ بدون مشابه در منطقه ✅
65 متر ........ یک خواب
خوش نقشه........ ملک دو نبش
سالن پرده خور....... غرق در نور
مالک فروشنده واقعی......... لوکیشن عالی
====================================
مشاور تخصصی منطقه « محتشم »