تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر/ دو خواب/ بازسازی به روز.

65 متر/ دو خواب/ بازسازی به روز.

18 ساعت پیش در مشیریه

متراژ
65
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,615,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام انرژی های پاک.

⚡فروش فوری فوری❗

✅پنج طبقه دو واحدی.
✅طبقه چهارم.
✅65 متر.
✅دو خواب.
✅آسانسور.
✅انباری.
✅کابینت بندی مدرن.
✅کمد دیواری سرتاسری.
✅کاغذ دیواری شیک.
✅لوکیشن عالی.

⚡بهار زیبای تان را با خرید استثنایی زیباتر کنید.

~~~~~~~~~~~~~~~~
✨مشاور شما عبداللهی ✨
~~~~~~~~~~~~~~~~