تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر/دو خواب/مجتمع آریو/شهرک شاهد/سند تک برگ

65 متر/دو خواب/مجتمع آریو/شهرک شاهد/سند تک برگ

4 روز پیش در شهرک شاهد

متراژ
65
ساخت
1398
قیمت کل
‏4,875,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
⚜️مجتمع لوکس آریو
⚜️منطقه ای رو به رشد و مستعد سرمایه گذاری

⚜️فروش واحد 65 متری⚜️

️مشخصات:
✅️65 متر/ طبقه اول
✅️پذیرایی خوش چیدمان و دلباز
✅️دو خواب استاندارد
✅️نورگیر عالی
✅️ بالکن

امکانات:
✅️نگهبانی 24 ساعته
✅️دوربین مداربسته
✅️سرایداری و تاسیسات مقیم
✅️استخر و مجموعه آبی کامل
✅️سالن ورزشی مجهز
✅️محوطه بازی کودکان

✅️واحد های 70، 80، 120، 150 متری و .... موجود میباشد✅️
✅️✅️از اولین تماس تا عقد قرارداد همراه شما هستیم✅️✅️

⚜️جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید تماس حاصل فرمایید☎️

⚜️املاک الماس غرب
⚜️دفتر فروش رسمی مجتمع آریو

⚜️مشاور شما خانم نصیری⚜️