تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر دو خواب نوساز حیاط دار+250 وام

65 متر دو خواب نوساز حیاط دار+250 وام

1 روز پیش در پیشوا

متراژ
65
ساخت
1404
قیمت کل
‏3,090,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,538,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
واحد نوساز دارای 25 متر حیاط
پارکینگ + انباری + 250 میلیون وام کم بهره
قابلیت رهن تا 300 میلیون(نقدینگی مورد نیاز شما 2750)

درب ضد سرقت
فاز2 شهرک نقش جهان(بهترین لوکیشن)
قیمت کل با پارکینگ 3200

««مشاور املاک اپال»»
شهرک نقش جهان فاز2 بین گلبرگ یک و دو