تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر دوخوابه نور مستقیم طبقه اول سوم جنوبی

65 متر دوخوابه نور مستقیم طبقه اول سوم جنوبی

1 هفته پیش در کوی هفدهم شهریور

متراژ
65
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,200,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
65 متر 2 خواب طبقه اول با انباری و بالکن بزرگ
نما گرانیت کف سنگ
تکواحدی
خوش نقشه
دوکله نور
فرعی دنج با دسترسی های آسان
کوچه 7 متری بنبست
سند تکبرگ
فایل شخصی