تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر غرق نور تک واحدی با پارکینگ زیر قیمت/ کمیل

65 متر غرق نور تک واحدی با پارکینگ زیر قیمت/ کمیل

1 روز پیش در سلسبیل

متراژ
65
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,307,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚜️ دپارتمان بزرگ املاک عمارت ⚜️
⭕ مشخصات کلی واحد :
✅ واحدی با امکانات بازسازی شده به قیمت و خوش نقشه
✅ پارکینگ سندی غیر مزاحم ، انباری ، بالکن
✅ طبقه 4 از 4 ( تک واحدی ، کم پله )
✅ سالن کاملا مربع سرتاسر پرده خور بسیار خوش چیدمان
✅ آشپزخانه اپن کابینت بندی تکمیل
✅ اتاق خواب بزرگ تخت خور + کمد دیواری
✅ مشاعات بسیار تمیز همسایگان محترم
✅ نما سنگ گذر پهن و مشجر

⭕شرایط خرید:
سند تک برگ آماده انتقال
قابلیت دریافت هرگونه وام
قابلیت رهن تا 900
قیمت پارکینگ طبق عرف منطقه 500 میلیون جدا

این واحد آپارتمان به دلیل امکانات خوب نقشه و نور فوق العاده با توجه به قیمت استثنایی گزینه ای بسیار ارزنده برای سکونت و سرمایه گذاری است.

⭐مشاور تخصصی امور ملکی منطقه 9و10: خانم مشکات