تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر فول امکانات سازمان برنامه شمالی/ نور مستقیم

65 متر فول امکانات سازمان برنامه شمالی/ نور مستقیم

1 هفته پیش در سازمان برنامه

متراژ
65
ساخت
1390
قیمت کل
‏15,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏244,615,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
فوری فروشی

لوکیشن بی نظیر در قلب منطقه 5

مشاور و امین شما خانم همتا