تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر فول کلید نخورده بهنود

65 متر فول کلید نخورده بهنود

12 ساعت پیش در زنجان

متراژ
65
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏212,307,000 تومان
طبقه
3
⚜️به نام خدا⚜️
✔️65 متر خوش نقشه بدون یک سانت پرتی
✔️دو خواب مستر تخت خور
✔️دو واحدی بهترین طبقه
✔️بهترین لوکیشن منطقه 10
✔️گذر بسیار پهن
✔️بدون یک ریال هزینه اضافی
✔️پارکینگ سندی غیر مزاحم طبق عرف منطقه جدا محاسبه میشود
✅عکس ها متعلق به همین واحد می باشد
✅جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید