تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر پاسداران نوساز

65 متر پاسداران نوساز

2 هفته پیش در پاسداران

متراژ
65
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏27,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏423,076,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
60 و 65 متر پاسداران نوساز
کلید نخورده
نور و نقشه عالی
حیاط بسیار زیبا
ورودی لابی شیک
با امکانات کامل
از بهترین فرعی های پاسداران (گلستانها)