تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متری دو واحدی در افسریه جنوبی (قیمت مصرف کننده)

65 متری دو واحدی در افسریه جنوبی (قیمت مصرف کننده)

1 روز پیش در افسریه جنوبی

متراژ
65
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,923,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️ سلام و احترام ⚜️

⚜️ فرصتی برای سرمایه گذاری یا مصرف در املاک فراز ⚜️

مالک فروشنده 100 درصد (بسیار منعطف) ✅

واحد افسریه جنوبی (اسلام آباد) ✅

موقعیت شمالی دو واحدی (اول به اتوبان) ✅

بازسازی شده ✅

مدارک کامل و آماده انتقال ✅

انباری✅

پارکینگ موتور (پارکینگ اجاره ای خودرو در ساختمان) ✅

اگر مصرف کننده هستید بهترین گزینه برای شماست ✅

قیمت منصفانه و شکسته شده ✅

❌ فایل مشابه بسیار است (تماس بگیرید در خدمتم) ❌

⚜️ گروه ساختمانی فراز اندیشان (دفتر املاک فراز) ⚜️
33146002و33146003

⚜️ مشاور شما: امیرحسین داورپناه ⚜️