تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متری فول بازسازی در سی1 تک برگ سند

65 متری فول بازسازی در سی1 تک برگ سند

1 هفته پیش در بلوک ۱

متراژ
65
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,370,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,461,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
همون طور که تو فیلم می بینید از درب ورودی تا اتاق ها و تمام خونه بازسازی و نو شده .سند دار و دو کله نور شمالی جنوبی روبرو بانو سرا اولین و بهترین ساختمان ورودی ستاره .سر فلکه اصلی شهر و دسترسی به همه جا .قیمت یک مسکن هم نیست ..پارکینگ اختصاصی جلو ساختمان و ویو ابدی ...خانه بدون کوچکترین خرج و مستاجر صد و هفتاد نشسته تا برج 5 که از ثمن معامله کم خواهد شد فعلا با دو و دویست بخرش .بازسازی عروس و دامادی در دل شهر پول یک خام مسکن هم نیست .سند آزاد. که میشه روش وام گرفت.معاوضه با ماشین به قیمت و مابقی پول و طلا هم مشکل نداره