تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متری یک خواب،سند تکبرگ،ماهدشت،وامدار

65 متری یک خواب،سند تکبرگ،ماهدشت،وامدار

1 سال پیش در کرج

متراژ
65
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
1٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬230٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
با سلام

⚜گروه مشاورین املاک شاه نشین⚜

با کادری مجرب و حرفه ای در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم♻️

⭕بهترین و قویترین فایلینگ در منطقه ماهدشت⭕
❌انواع فایل از نوساز و کلید نخورده،واحد های متراژ بالا و متراژ پایین مناسب سرمایه گذاری❌

تمامی فایل ها دارای سند تکبرگ میباشند

اخذ وام بانکی به عهده املاک صفر تا صد مراحل بانکی و اخذ وام را به ما بسپارید

❗تمامی معاملات به صورت رسمی و کد رهگیری انجام میشود❗
⭕با کمترین نقدینگی شما را صاحب خانه میکنیم⭕

آپارتمان 65 متر
✅یک خواب
✅سند تکبرگ
✅طبقه پنجم
✅آسانسور
✅پارکینگ اختصاصی
✅انباری سندی
✅محیطی آرام با فرهنگ بالا

❌نقدینگی شما 170 میلیون
❌رهن مستاجر200 میلیون
❌وام بانکی 880 میلیون
مجموع ارقام بالا قیمت کل میباشد

مشاور امور ملکی شما:آقای قربانی

آدرس دفتر:ماهدشت،بلوار امام خمینی،روبروی پمپ بنزین،املاک شاه نشین

⭕برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⁉️