تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا650متر*باغ آباد* میوه ها*آب*بکر

650متر*باغ آباد* میوه ها*آب*بکر

2 روز پیش در فاز 1

متراژ
1
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
650
قیمت کل
‏9,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
❗دپارتمان بزرگ کادوس❗

باسلام و عرض احترام

مشاور شما در حوزه املاک واسکان،یک قطعه باغ
چشم نواز و بکر جهت فروش ،بدون واسطه ومستقیم از مالک باغدار هکتاری قدیمی با مشخصات ذیل:

650 متری شامل درختان پرثمره محصولات گوجه سبز،آلو شابلون،زردآلو،خرمالو،گردو و انار ، دو طرف دیوار،دارای سهمیه آب اجاره ای و قولنامه( که خریداران قبلی توسط قولنامه ذکرشده از مراجع ذیربط موفق به اخذ سند شده اند ) جهت سرمایه گذاری ویا استفاده، قابل ارائه به مشتریان محترم می باشد.

آدرس قطعه:شهریار _وحیدیه،جوقین_بر بلوار25متری.

جهت بازدید،اخذ قرارداد وقطعات مشابه، مطابق با سلیقه و میزان سرمایه گذاری مالی خود تماس حاصل فرمایید واز مشاوره موثق بهره مند شوید.

متین.
فرصتها منتظر تعلل ما نمی مانند☝️